Nasza firma powstała w 1990 r. i od tego czasu działa zgodnie z dewizą

“Najwyższa jakość – smacznie, zdrowo, ekologicznie”.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka przestronnych, komfortowych sal, które możemy w dowolny sposób zaaranżować. Sale są klimatyzowane, odpowiednio nagłośnione, wyposażone w system ekranów wizyjnych oraz sceny dla zespołów muzycznych, z nastrojowym oświetleniem i odpowiednią dekoracją. Dzięki posiadaniu własnego agregatu prądotwórczego jesteśmy w stanie zapewnić przywrócenie zasilania w ciągu kilku minut. Wykwalifikowany serwis kelnerski zadba o to, by dania i napoje podane były w sposób profesjonalny i elegancki, co pozwoli na stworzenie odpowiedniej atmosfery spotkania.

Oferujemy swoją pomoc nie tylko w zakresie doboru odpowiedniego menu, zadowalającego nawet najbardziej wymagających smakoszy, skomponowanego zgodnie z Państwa życzeniem, lecz również pomożemy wybrać profesjonalną oprawę muzyczną, obsługę foto-video i odpowiednie alkohole.

Naszą specjalnością jest organizacja:

 • uroczystości rodzinnych (wesela, przyjęcia komunijne, urodziny, rocznice, chrzciny, stypy),
 • bankietów, cocktaili, serwisów kawowych, lunchów, konferencji,
  szkoleń, spotkań biznesowych,
 • studniówek,
 • imprez plenerowych (targi, konferencje, imprezy promocyjne, eventy)
  na co pozawala własna, ogrzewana, oświetlona hala namiotowa o powierzchni 450 m2,
 • żywień zbiorowych – Restaurację odwiedza codziennie ok. 700 konsumentów, żywienie sportowców, uczestników spotkań seminaryjnych,
 • żywienie kliniczne (pacjenci Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy, ośrodki rehabilitacji, Wojewódzka Przychodnia Dermatologiczna itp.)

Jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy i wdrożyliśmy innowacyjny system żywienia pacjentów Centrum Onkologii w Bydgoszczy, działający na zasadzie „stołu szwedzkiego” w formie All inclusive. 

Wysoką jakość usług zapewnia nam doświadczony personel wraz z dyplomowanym dietetykiem i odpowiednie przygotowanie techniczne (np.: przystosowanie do przyjęcia osób niepełnosprawnych, pojazdy do przewożenia żywności, autorski system dystrybucji posiłków i napojów), co potwierdza wprowadzony i stosowany system HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points) – System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli.

W 2013 roku rozpoczęliśmy prace związane z wdrożeniem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodnego z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 22000 Food safety management systems – Requirements for organizations throughout the food chain. Wdrożony system poddany został procesowi certyfikacji i w następstwie pozytywnego wyniku audytu Zakład usług Gastronomicznych Waldemar Lewicki w Bydgoszczy w 2014r. uzyskał certyfikat na zgodność wdrożonego systemu z normą ISO 22000:2005.

certyfikat-urs

Prowadzimy również szkolenie uczniów przygotowując ich do zawodu kucharza.

Misją naszej firmy jest wytworzenie w świadomości klientów znaku równości między smacznym i niedrogim posiłkiem, a Zakładem Usług Gastronomicznych Waldemar Lewicki.

Celem firmy jest osiągnięcie i utrzymanie zadowolenia Klienta z jakości wykonywanych usług w zakresie kompleksowego żywienia. Nasze działania muszą wyprzedzać podobne usługi świadczone przez konkurencję zarówno co do zakresu, jakości, jak i co do obsługi Klienta.

Z Klientami pracujemy na zasadach partnerstwa, aby lepiej poznać ich oczekiwania.

Utrzymując wysokie standardy jakości, oddajemy do dyspozycji Klientów naszą wiedzę, możliwości i zaangażowanie.

Od 18 stycznia 2017 posiadamy  terminale płatnicze we wszystkich naszych punktach, w związku z powyższym możliwe są dwie formy płatności – gotówka i karta.

Działamy ekologicznie:

 • żywność produkujemy wyłącznie z naturalnych, lokalnych i sezonowych produktów
  (z wyłączeniem gatunków zagrożonych),
 • napoje nabywamy w zbiorczych opakowaniach i serwujemy w dzbankach,
  celem minimalizacji odpadów,
 • dbamy o właściwą segregację odpadów (prawidłowe oznaczenie pojemników na odpady, umowy z kilkoma firmami zajmującymi się recyklingiem),

W sąsiedztwie Restauracji znajdują się:

 • Baza hotelowa:
  • ponad 100 komfortowych miejsc w Pokojach Gościnnych Domu Studenta 2F w odległości 50 m od budynku restauracji, tel.: (52) 340-87-92,
  • Hotel „Pozyton” przy ul. Doktor Izabeli Romanowskiej 2 (teren Centrum Onkologii),
   tel.(52) 329 05 00 – odległość 2 km od restauracji,
  • Hotel „Elda II” przy ul. Fordońskiej 399 – odległość 1,5 km od restauracji.
 • duży parking,
 • postój TAXI,
 • komunikacja miejska,
 • tereny leśne.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH – RODO

http://www.lewiccy.com/polityka-prywatnosci

W ramach różnych programów w związku z pandemią COVID-19, nasza firma otrzymała wsparcie od PUP, ZUS, PRF, WUP